Klinika / dr Krzysztof Guzowski

Marcin

2022-05-05

Jestem fizjoterapeutą z tytułem doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu uzyskanym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

EASY Clinic to nowoczesna klinika rehabilitacji i ortopedii, gdzie wprowadzam w życie wiedzę i doświadczenie nabyte przez lata praktyki. Opiekowałem się kadrą narodową tenisa, brałem udział w Igrzyskach w Londynie i w Rio de Janeiro. Byłem osobistym fizjoterapeutą Agnieszki Radwańskiej w trakcie jej zmagań o najwyższe trofea.

Jestem wykładowcą WUM, międzynarodowych konferencji oraz autorem szkoleń dla fizjoterapeutów i trenerów.

EASY Clinic skupia starannie dobranych specjalistów, którzy nie tylko są najlepsi w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim są wspaniałymi ludźmi, pomagającymi Pacjentom z najwyższym zaangażowaniem, w życzliwej atmosferze.

Przytulnie urządzona klinika jest wyposażona w unikalny, najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny, terapeutyczny, regeneracyjny i treningowy. Otaczamy Pacjenta holistyczną opieką, od chwili wystąpienia kontuzji aż do osiągnięcia zdrowia i sprawności na poziomie wyższym niż przed urazem, co zabezpiecza przed nawrotem problemu.

Lata przepracowane w zawodowym sporcie nauczyły mnie dbałości o szczegóły w profilaktyce i leczeniu kontuzji oraz tego, że optymalny efekt można osiągnąć tylko dzięki pracy zespołowej.

Zapraszam do miejsca, gdzie pracują eksperci, którym zależy.

Dr n. med. i n. o zdr. Krzysztof Guzowski

właściciel EASY Clinic