Trening

Marcin

2022-05-17

Realizujemy trening medyczny i motoryczny. Pierwszy polega na wprowadzeniu ćwiczeń profilaktycznych, koncentrujących się na najsłabszych ogniwach ciała Pacjenta, poprawiających balans mięśniowy i przywracających równowagę między mobilnością i stabilnością narządu ruchu. Natomiast trening motoryczny skupia się na poprawie cech motorycznych (siła, szybkość, wytrzymałość i moc) oraz optymalizacji wyników sportowych.

Posiadamy nowoczesny sprzęt pomiarowy i treningowy – taki, na którym ćwiczą najlepsi sportowcy na świecie i dzięki którym wracają do gry mocniejsi niż kiedykolwiek. Dzięki realizacji programów treningowych z zachowaniem idealnej techniki ruchu na tak zaawansowanych urządzeniach jak Keiser Functional Trainer, Versa Pulley, VertiMax V8 czy Air Runner Elite (materiał wideo w przygotowaniu) wykorzystujemy pełny potencjał każdego z podopiecznych w przebudowie uszkodzonej tkanki, kształtowaniu siły, wytrzymałości, kontroli nerwowo- mięśniowej czy stabilizacji. Jako efekt uzyskujemy nie tylko spektakularną poprawę sprawności, ale także skuteczne zabezpieczenie przed wystąpieniem bądź nawrotem kontuzji.

Stały przepływ informacji między trenerem, fizjoterapeutą, ortopedą, radiologiem i dietetykiem powoduje, że nie tylko bezpieczeństwo, ale i skuteczność procesu treningowego osiąga najwyższy poziom.